czwartek, 14 października 2010

"Ja wcale nie narzekam! Ja tylko..."

01_s

...wyrażam swoją opinię na dany temat. Na przykład. Bo w sumie coś w tym jest. Można czytać definicje ze słownika, ale i tak trudno rozgraniczyć narzekanie (marudzenie, gderanie i inne takie też) od zwykłego stwierdzania faktu.
Zaczynam od tego z powodu bransoletki (ta z muliny, jest mało spektakularna, ale that's not the point). Podążając za panem Alexem Dayem, razem z N. i M. mamy plan - nosić bransoletki przez 20 dni. Z tym że za każdym razem kiedy się na coś narzeka trzeba ją zdjąć, przełożyć na drugą rękę i zacząć odliczanie od nowa. To naprawdę trudne. I uświadomiłam sobie, że po prostu nie jestem pozytywnym człowiekiem. Ale nie chcę tylko dodatkowo marudzić z tego powodu. Skoro już chce się wprowadzać zmiany w swoim życiu to trzeba się za to wziąć, o.

03_s+

06_s

Schodząc na ziemię (całkiem dosłownie) - życie jest niesprawiedliwe (nie, to nie jest narzekanie, tylko taka refleksja). Bo niby czemu TE buty na zdjęciach wyglądają na takie niziutki, a tak naprawdę są jednak dość wysokie? No czemu? Jak uznałam za słuszne żeby dodać na zdjęciu - 9 cm nie bierze się z powietrza przecież!

PS W razie zobaczenia w tle kawałka Agnieszki Dygant z dzieckiem na jakimś zdjęciu proszę się nie dziwić, w końcu pan uśmiechnięty paparazzi nie pojawia się codziennie, a już tym bardziej nie prosi żeby go schować ;)
05_s

04_s

spodnie - orasy; bluzka - vero moda; sweter - sh; szalik, torebka - bazarek; serduszko - six; bransoletka - od N.; kolczyki - aldo; buty - atmopsphere;
08_s

fot. - Nathi

7 komentarzy:

 1. Popraw tego byka w tytule! E-A

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się kolorystyka zestawu, pięknie się wkomponowałaś do tła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super zestaw!! śliczna kolorystyka

  OdpowiedzUsuń
 4. Całość wygląda świetnie kolorystycznie, buty tylko dałabym bardziej toporne - te są zbyt delikatne.
  Boski sweter!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo mi się podoba, zwłaszcza sweter:)

  OdpowiedzUsuń
 6. jakie śliczne zdjęcia :) Bardzo dobrze, że pokazujesz je w większym formacie

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny zestaw super naszyjnik zapraszam na http://justynjjacollection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń