piątek, 21 stycznia 2011

Even the stars hide away

02_s

01_s

Dziś przedstawiam wam mój pierwszy i jedyny kapelusz! Nadal przyzwyczajam się do niego, bo czuje się w nim... inaczej, powiedzmy. Ale mam nadzieję, że życie będzie nam się dobrze układać.

Jeszcze jeden jakże fascynujący fakt z mojego życia: z niecierpliwością wyczekuję (nawet nie tylko ja - N. też!) dnia w którym zgubie się gdzieś na dobre albo zgubię głowę albo doznam jakiegoś poważnego uszczerbku na zdrowiu tylko z powody mojej pierdołowatości. I porada do zapamiętania: spadanie ze schodów, zwłaszcza na obcasach, nie jest najmilszą rzeczą na świecie. Kolejna czynność do unikania!

03_s


04_s

Today I have the pleasure to announce my first and only hat. It's kind of funny and I'm still getting used to it, but I hope we will get on just fine. I'm certainly not a hat person, but maybe I'll end up loving it? Who knows?

Another fun fact about my life: I can't wait (not only me actually, N. too!) for the day when I will get completely lost and never to be found or physically damaged just because of my clumsiness. A piece of advice for you: falling off the stairs (especially wearing high-heels) is activity that everyone should avoid!


06_S

Mam na sobie: spódnica, sweter - sh, buty, kapelusz - New Yorker, bluzka - butik, broszki, zawieszka - mamusine, szalik, torba - bazarek;

05_s

fot. - N.

7 komentarzy:

 1. Bardzo mi się tu podoba! Świetny wygląd bloga i zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 2. czytam, widzę, lubię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pora na opinię fotografa :).

  Według mnie kapelusz całkiem do Ciebie pasuje. Nie wiem, jak się w nim czujesz - nie wypowiadałaś się zbytnio na ten temat, ale pewnie się przyzwyczaisz. A jeśli nie, to nikt Ci nie każe nosić ;).

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne zdjęcia.
  Zestaw fajny/

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm nie każdemu pasuje takie nakrycie głowy, ale Ty wstrzeliłaś się z nim idealnie- nie wiem czy to kwestia samego kształtu głowy, rysów twarzy czy stylu, do którego on pasuje.
  Fajnie tu.. Będę zaglądać częściej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Okay that red coat is SOO amazing! <3

  OdpowiedzUsuń